Čepované pivo u Vás doma

Každý správný občan České republiky, by měl alespoň jednou za život ochutnat pivo. Tento majestátní nápoj se pije v České republice už stovky let a jeho dokonalost se také dlouho pilovala. Pivo není však jenom alkohol, ale také stmeluje lidi. Díky pivu si našlo mnoho lidí svoje lásky a také vyřešilo hodně problémů. Ovšem cena za čepované pivo v hospodě už je tak velká, že přesahuje všechny hranice. Pokud už toho máte dost, že se trmácí na pivo stovky metrů a ještě je předražené, tak neváhejte a kupte domácí výčep.

domácí pípa

Domácí pípa Gastroserver Vám zajistí soběstačnost a také Vám ušetří nemalé peníze. Člověk, který chodí pravidelně do hospody, by si snad neměl ani počítat kolik v hospodě nechá. Hodnota je tak vysoká, že kdyby to člověk spočítal, tak by si uvědomil, že domácí pípu už mohl mít doma dávno. Pokud se rozhodnete pro koupi domácí pípy, tak rozhodně neprohloupíte. Cena čepovaného piva je velice drahá a s pípou Vás vyjde na polovičku. Navíc, si budete moct vybrat, jaké pivo si jaký den dáte. Jen musíte počítat s tím, že každá bečka má jinou narážečku. Také si budete jisti, že pijete pouze kvalitní pivo a to díky tomu, že si sami budete čistit trubky.

domácí pípa

Jakmile, se dozví, Vaši přátelé, či rodina, že máte domácí pípu, tak v tu ránu u Vás budou pečení a vaření. Radši zaplatí Vám poloviční cenu, než aby chodili do hospody. Navíc se vždy můžete složit a domluvit se, jak velkou bečku koupíte a jaký druh piva koupíte. Spokojená bude i manželka, která na Vás už nebude věčně řvát, že vysedáváte v hospodě. Nyní změní slogan a začne Vám říkat, že chlastáte pořád doma.

Pokud tedy nechcete už sponzorovat hospodský, kteří mají pivo nehorázně předražené, tak si zakupte vlastní domácí pípu. Zaručeně se Vám její financování rychle vrátí a věřte, že pípa Vám vydrží dlouhé desítky let. Proto neváhejte a objednejte si pípu už nyní.