Piercing – ještě frčí?

Ještě tomu není tak dávno, co se stal v oblasti krásy naprostým hitem šperk, který se vám udržel v kůži i několik let neboli navždy. Říká se mu piercing a i když se o něm dnes už tolik nemluví, ještě pořád se najde nespočet lidí, kteří ho vlastní a nikdo o něm ani netuší.

piercing v pupíku

Klasika v bříšku

Bylo výsadou převážně mladých žen, že si nechaly propíchnout jejich pupík a umístily si do něho piercing. Bylo to převážně z toho důvodu, že jejich štíhlé a ploché břicha měly potřebu ukazovat a ještě více zvelebit to, jak jsou krásné.
Není však žádnou výjimkou, pokud najdete v břiše ozdobu i u starší ženy, která má třeba už po porodu. Je to totiž symbol krásy, který pokud ho žena vlastní, jen tak se ho nevzdá. A svým způsobem je nesmírně sexy!

Obočí a jazyk – tolik viditelná místa

Poměrně odvážné, ovšem ne tolik vyzývavé, je dát si propíchnout jazyk. Je to přece jen citlivé místo, které potřebuje i delší čas k tomu, aby se zahojilo a mohli jste si užívat všeho, co projde vaší pusou. Pokud však vydržíte pár dní, věřte tomu že o něm nebudete téměř ani vědět a rychle si na něho zvyknete.
náušnice v nose

•        Menší problém můžete zažít v případě, že si najdete partnera, kterému může při líbání vadit. Naučit se však líbat i se šperkem v ústech, jde snadno a může to být i docela příjemný a vzrušující zážitek.
O něco více viditelné místo je obočí, které je rovněž citlivé a je nutné ho pravidelně upravovat. Už jenom samotné trhání obočí bolí a je potřeba ho vykonávat opatrně. To však ještě neznamená, že tu bolest nesnesete. I díky piercingu můžete být ještě krásnější a značně přitažlivější. Platí to jak pro muže, tak pro ženy, které si nechávají ozvláštnit jejich obličej i tímto způsobem. A mužům se to pochopitelně líbí.

Co už je opravdu moc?

I přesto, že je piercing krásnou ozdobou, která vám může na vašem vzhledu pouze přidat na úrovni, musíte myslet na to, co je ještě v normě a co naopak – příliš. Nechat si propíchat celý obličej, uši nebo ruce, to se zcela jistě považuje za nehezký ukazovatel krásy.
Pokud to totiž přeženete nejen s množstvím, ale i s extravagancí, rozhodně se setkáte pouze s negativní kritikou, která se s vámi potáhne celý život.