Sen se stane skutečností

Honí se vám hlavou nápad, který by jste chtěli zrealizovat? Přemýšlíte nad podnikáním a tak by jste si chtěli změnit život a začít žít svůj sen? Tohle je skvělí začátek pro vybudování byznysu. Každý si myslí jak je člověk, který v něčem podniká s financemi za vodou. Ono to až tak zase pravda není. Popřemýšlejte, kolik ten člověk musel obětovat času, financí k tomu aby mu firma prosperovala tak jak si on představoval. K vybudování firmě, která by nás popřípadě měla i živit není lehká cesta a určitě to není za pár dní nebo měsíců. Chcete i hodně pro založení firmy obětovat spousty věcí. Taky musíte počítat i s rizikem krachu. Je to někdy prostě vabank. Spousty malých podnikatelů si zařizuje OSVČ. proto že je to pro ně jednoduché. Ale pokud máte velký podnikatelský záměr tak si můžete zrovna založit s.r.o. Ručíte za firmu neomezeně, tady vzniká i to riziko krachu, s kterým by jste měli i malinko počítat do budoucna, kdyby se vám náhodou nedařilo. Ale pokud jste si jistí, že váš plán je bezchybný, tak hurá na podnikání.

start up

Je založení s.r.o. společnosti jednoduché?

Ano. Pro někoho mlže být a pro druhého zase ne. Pokud přijdete s nápadem, že by jste chcete založit firmu a všichni vám vyhoví, tak s tímhle rozhodně nepočítejte. Ono něco založit velkého není jen tak. Určitě je to spousty papírování a taky trochu delší cesta. Ale ano jde založit firma své pomocí. Jen se u toho zapotíte a budete mít spousty času na papírování a další běhání na úřadech. Budete muset sepsat ZAKLADATESLSKOU LISTINU, pokud se rozhodnete podnikat s nějakým dalším partnerem tak budete muset sepsat SPOLEČENSKOU SMLOUVU. Dále budete muset vložit ZÁKLADNÍ KAPITÁL, což je důležité. Potom si musíte zařídit ŽIVNOSTENSKÉ OPRÁVNĚNÍ, zapsat se do OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU a nakonec se REGISTROVAT u finančního úřadu. Jak vidíte, je to ho celkem hodně co vás čeká.

Byzbys man

Už teď při pomyšlení co to všechno obnáší, co musíte oběhat, sepsat a tak dále, vám naskakuje husí kůže? Vůbec se nemusíte stresovat. Co si takhle na tohle všechno najít specializovanou firmu, kteří se tímhle zabývá a mohla by vám se vším pomoci? Ulevilo by se vám? Já myslím že určitě ano. Už jen ta představa kolik vám tahle firma pomůže ušetřit času to stojí za to. U firmy Companiesandoffices pro založení sro cena nebude extrémně vysoká. Tak i snad dosáhnete svých finančních možností. Ale opět, firma vám zkontroluje vaše jméno pro s.r.o., které určitě budete chtít aby zafungovalo i jako reklama, dále vyřeší formality s notářem. Pokud máte více otázek a zajímá vás jak vám se založení můžou pomoci, neváhejte je kontaktovat nezávaznou poptávkou při vyplňování kontaktního formuláře, nebo emailem.