Auto – moto burzy v ČR

Na hranici Čech s Moravou, ve Svitavách se 15. března koná nejen auto-moto burza, ale najdete tu i zajímavé zbytečnosti a poklady z půd a dílen. Občerstvení i WC bude zajištěno. 

 
 veterán, auto-moto

21. března zajeďte do Nupak u Prahy na neobyčejnou auto-moto burzu spojenou s bazarem všeho možného. 

 
 

Do Brna můžete zajet stejný den na Auto moto burzu, taktéž tu ale najdete bleší trhy. 

 
 

Ve Strakonicích se koná 22. března auto moto burza náhradních dílů pro vaše veterány. Nebude chybět ani zemědělská technika, vojenská tématika a ostatní poklady z půdy. 

 
 

28. března nevynechejte burzu v Hobšovicích v Kladenském kraji. Potkáte tu spoustu motoristických nadšenců a třeba si něco pěkného odvezete. 

 
 

Zpátky ke Strakonicím vás naláká burza ve Tchořovicích u Blatné zaměřená na veterány. Bude se konat také 28. března. Prodejní plocha zde má rozlohu 300000 m2. 

 
 

Auto Moto Farmářské trhy v Tuhani v okresu Semily se konají 29. března. Všichni farmáři, nadšenci do veteránů, hobby a jinou techniku si přijdou na těchto trhách se čtyřicetiletou tradicí na své. 

 veterán, sraz, auto-moto
 

4. dubna nezapomeňte na Auto Moto veterán burzu v Karlových Varech. Pořádá ji Veterán Club Karlovy Vary v kempu Březový Háj. 

 
 

Pokud to ten samý den budete mít blíže do Olomouce, zamiřte do Bohuňovic na Auto – moto burzu zaměřenou na veterány, náhradní díly, starožitnosti a jiné. 

 
 

16. května vás jistě potěší Burza Velká Bíteš u Žďáru nad Sázavou. Koná se několikrát do roka za každého počasí. 

 
 

V Hodonicích u Bechyně, v okrese Tábor, navštivte 16.5. burzu konanou na vojenské ploše již šestým rokem. Prý je třetí největší v ČR. 

 
 

Burza – blešák Divišov v okrese Benešov vám udělá radost v podobě veteránů, přes vojenskou techniku až po sběratelské kousky. Konat se bude taktéž 16. května. 

 
 

27. června se bude opět konat stejná burza v obci Nupaky v Praze – východ. 

 
 

V červenci se také nebudete nudit. Můžete navštívit Burzu a Oldtimer výstavu v Milovicích v okrese Nymburk 18. července. Akce se bude konat v areálu tankodromu. 

 
 

Srpen nabídne opakování již zmíněných akcí například v Tchořovicích, Bohuňovicích, v Tuhani anebo ve Strakonicích.  

 
 

5. září zamiřte na Auto – moto burzu v Brtnici v okrese Jihlava. Přijeďte něco prodat nebo koupit nějaký pěkný veterán. 

 
 

Tradiční burza v obci Velká Dobrá u Kladna se bude konat 3. října na letišti od 7:00. 

 
 

11. října nevynechejte další burzu konanou tento rok ve Valech u Přelouče. Milovníci sběratelství, veteránů, hobby a starožitností budou v sedmém nebi. 

 
 

V listopadu a prosinci se spousta uvedených akcí znovu opakuje, takže kdo je nestihl, má ještě do Vánoc šanci. Tak ať ulovíte ten nejlepší kousek!