Ochutnávka luxusu

Nejeden řidič může pouze smutně nebo s obdivem koukat na vozy drahých značek, na kvalitní nadupané stroje s dokonale vypracovaným designem. V garáži si hýčká miláčka, kterého si pořídil podle svých finančních možností a věnuje mu tu nejlepší péči. Kéž bych tak mohl mít Lexus nebo Teslu. U televizních pořadů hltá každý detail daného modelu, který výrobce prezentuje. Hltá každou pokrokovou vymoženost a technologii. Rozplývá se. V tu chvíli na něj nikdo nesmí promluvit.
Není ale nutné pouze přihlížet z dálky, nabídka agentur na zážitkové programy již myslela i na takové řidiče nebo řidičky. Dokonce i na ty, kteří zatím řidičský průkaz nevlastní. Můžete si jednoduše jízdu luxusním vozem alespoň vyzkoušet. Zkušební jízda přenese milovníka takových strojů do běžně nedosažitelných rozměrů. Nadchne jej, probudí v něm malého kluka, který prožívá svůj sen.šedé auto
Co pro to můžete udělat? Oslovte svou drahou polovičku, připomeňte jí blížící se výročí nebo Vaše narozeniny a pak už jen stačí kliknout na internetu na odkaz příslušné zážitkové agentury. Jízdu si můžete objednat v rozmezí 10 – 50 minut po celé České republice. Zrovna tak můžete potěšit svého synka, který má stejné nadšení a chuť poznat zblízka na živo ten nepopsatelný zážitek.
Po krátké instruktáži usednete za volant nebo vedle řidiče jako spolujezdec a můžete vyrazit za úžasným a nezapomenutelným zážitkem, který si můžete užít i ve více lidech najednou. Prožívat společně to vzrušení a po skončení jízdy probírat pocity a dojmy. Nebo ještě lépe, začít spořit do kasičky.bílé auto
Je to příležitost pro Ty (a nebojte, je Vás většina), kteří by si ten technologický zázrak rádi užili alespoň na dotek. Není nic hezčího, než se dotknout svého snu, splnit si alespoň na chvilku své přání. Je krásné mít sny a plnit si je. Ještě krásnější je mít možnost plnit sny svých nejbližších. Projeďte tedy kalendář a můžete začít vybírat nevšední dárky v podobě nezapomenutelných zážitků.