Jeďte z párty ve vlastním. Komfortně a rychle

Už se nemusíte držet vody zatímco vaši přátelé si užívají večer. Přijeďte na akci svým autem a svým autem z akce také odjeďte a to i přesto, že jste už nějakou tu skleničku měli.

Všichni víme, jak nekomfortní je se uprostřed noci trmácet v přeplněné tramvaji. Navíc pokud už máte nějakou tu sklenku v sobě. Dojet na akci autem ale většinou znamená, že buď nebude pít, nebo jedete pro někoho, kdo si večer užil. Jasně, každý se přece potřebuje čas od času utrhnout ze řetězu. Co to ale udělat s grácií a autem na akci přijet a zase s ním odjet bez toho, abyste se museli omezovat.

Nechte sebe i své auto odvést

Nic ale není bez rizika a i takový odvoz může mít svoje mouchy. Předtím, než se vůbec necháte odvést se proto dopředu informujte o tom, jak je to s pojištěním v případě, že se vám stane nehoda nebo „jen“ škrábanec. Člověk nikdy neví, kdy se mu tato informace bude hodit. Odpovědět by vám měli přímo na dispečinku během toho, co službu budete objednávat.

Dopředu se také informujte o ceně, abyste ve finále nebyli moc překvapení. Ta se stanovuje počtem ujetých kilometrů. Do finální částky se započítává i čekání, takže si dejte dobrý pozor na to, abyste na sjednaném místě byli včas. O tom, že je odvoz připravený vás většinou informuje smska.

Taxi pro vaše auto

Odvoz auta v Praze vám zajistí firma Convoy, která se postará jak o vás, tak o vašeho čtyřkolového miláčka. Jinými slovy je to taxi pro vaše auto. Princip je jednoduchý. Buď si odvoz domluvíte předem v konkrétní čas a to i třeba na celý den, takže si vlastně pronajmete řidiče, nebo si prostě zavoláte odvoz teď a tady.

Už si nemusíte bát dát si skleničku. Nebo dvě

Firma Convoy na trhu působí už jedenáct let, takže si můžete být jistí, že vám za volant sednou opravdoví profíci a o svého mazlíka se tak nemusíte bát. Platit můžete navíc jak hotově tak kartou. Nemusíte tak lovit „cash“ nebo hledat bankomat někde uprostřed noci, což je pro spoustu z nás velkou výhodou.