Lepíc pásky pro všechny příležitosti

Snad v žádné domácnosti nemůže chybět lepící páska. Taková lepící páska totiž neslouží jen k tomu, aby přilepila k sobě dva papíry, nebo kartonovou krabici. Je to taky skvělá věc, která provizorně opraví hromadu věcí. Je také neodmyslitelným pomocníkem při stěhování a ocení ji také každý malý, nebo velký školák. Nejen že je velké množství barev, druhů a velikostí, ale taky v první řadě záleží na kvalitě. Není nic horšího než lepící páska, která pořádně nelepí a pořád se někde odlepuje.

Kartonové krabice

Velký výběr opravdu kvalitních lepících pásek najdete u naší společnosti 2pack. Kvalita a spokojený zákazník jsou u nás na první místě. Nabízíme klasické lepící pásky (nejen různé šířky ale také různé délky návinu, dále také obyčejné, papírové, nebo nehlučné lepící pásky), barevné a potištěné lepící pásky (žlutá, červená, modrá, zelená, oranžová, černá a bílá lepící páska a páska s nápisem fragile – křehké), oboustranné lepící pásky (různé šířky a náviny) a krepové maskovací pásky. Poslední jmenované pásky jsou skvělým pomocníkem při malování, nebo lakování. Chrání zdi a nábytek před zabarvením a po odstranění nezanechávají zbytky lepidla. Nabízeny jsou opět v různých šířkách a návinech.

modrá lepící páska

Snažíme se zákazníkům opravdu vyjít co nejvíce vstříc, a proto myslíme i na ty, kteří si z naší nabídky nevybrali. Pokud máte speciální přání a nenašli jste v naší nabídce to, co jste hledali, neváhejte se na nás obrátit a kontaktovat nás. Po vzájemné konzultaci Vám vytvoříme pásku speciálně na míru podle Vašich přání a našich možností.

Na našem e-shopu najdete také skvělou nabídku dalšího zboží, které uplatníte například při stěhování. Jsou to třeba sáčky, pytle, fólie, kartonové krabice, obálky, kartony a mnoho dalšího užitečného zboží. Zakládáme si především na prvotřídní kvalitě, proto se nemusíte bát, že byste udělali s nákupem u nás chybu.