Mít vestavěnou skříň znamená užívat jistého komfortu

Vestavěné skříně přináší do našeho života mnoho pozitiv. V první řadě musíme zmínit důkladný přehled o uložených předmětech, které máme pouze na jednom místě, a nemusíme pobíhat z místnosti do místnosti. Představte si situaci, že se chystáte na dovolenou, máte zaplacený zájezd Last minute, potřebujete během jedné hodiny sbalit své věci a vydat se na cestu. Pokud budete mít sportovní potřeby ve sklepě, batoh někde pod postelí, plážové oblečení a boty pravděpodobně někde v úložném prostoru skříně v předsíni, plavky, šnorchl a potápěčské ploutve kdesi ve skříni v ložnici, bude to docela zabíračka. Předně si nebudete jisti, kde co je, a tak budete prohledávat pět úložných míst po sobě, což vám zabere minimálně hodinu, a to ani nestihnete přichystat svačinu, takže vyběhnete z domu ve spěchu, hladoví, rozmrzelí a otrávení. Stres vám pak zhorší náladu a uvrhne vás do cestovní deprese.

skříně na míru

Tomu všemu se lze snadno vyhnout, a to jsme tu popsali pouze situaci, která nastává u Last minute akcí, co takový typický ranní spěch do práce, kdy zaspíte, a potřebujete se obléknout za deset minut? S vestavěnou skříní, ať už je s dekorem buk Bavaria H1511 https://www.sten-skrine.cz/buk-bavaria-h1511 či jakýmkoli jiným, to půjde hravě – máte vše před sebou, stačí posunout dveře o kus dál a oblečeni jste ne za deset, ale za dvě minuty.

nábytek v ložnici

Jak už jsme zde naznačili, podstatnou výhodou vestaveb na míru jsou posuvné dveře. S nimi je celý proces ukládání věcí velice jednoduchý a hlavně přehledný. Do horních fochů vyskládáte předměty sezonní či velmi málo využívané, do spodních regálů patří věci, které nepotřebujete každý den, a to co využíváte takřka denně, byste měli mít v prostoru zhruba přímo před sebou. Součástí skříní na míru bývají šatní tyče na ramínka, ale také různé boxy, zásuvky a drátěný program. Volitelná je i hloubka skříní a samozřejmě místo, kam je chcete umístit.