Vztahy mezi muži a ženami

Mnozí muži si lámou hlavu, jak projevit náklonnost https://www.onlinechlap.cz/jak-zene-projevit-naklonnost-bez-zbytecneho-prodluzovani/ ženě, která je zaujme na ulici, v restauraci, v kině a to tak, aby je neodmítla. Aby namlouvání dlouho netrvalo a nejlépe, aby ji mohl už druhý den pozvat k sobě do bytu. Muž vidí krásnou svůdnici a už si ji zpravidla představuje v posteli. Nikoliv, muži, takto u většiny žen neuspěješ. Uspěješ pouze v tom případě, když i žena hledá pouze a jen povyražení na jednu noc.
krásná žena v restauraci
To se pak skutečně nemusíš zdržovat projevy, které jsou ti cizí či tě v cestě za nocí plné divokých představ jen zdržují.
Něco jiného je, když tě zaujme žena natolik, že se do ní na první pohled bláznivě zamiluješ či když získáš pocit, že to je ta pravá a na celý život. Takovou ženu asi nepozveš do bytu na sbírku motýlů. Ale budeš vymýšlet, jak ji zaujmout natolik, aby tě neodmítla, a navíc ještě svolila ke schůzce. Zde se už musíš potrápit hodně dobrými nápady, jak situaci rozvinout, jak ji oslovit. Nezapomínej na úsměv, přirozené chování, nervozitu a alespoň pro tuto chvíli – své ego nech stranou. Buď empatický, milý, ale zároveň jí dej pocítit sílu muže. Buď citlivý, ale zároveň rozhodný. Měj v zásobě místa, kam bys ji chtěl pozvat na první schůzku. Dobré je zapříst rozhovor a vyzjistit, co ji zajímá, co ji baví, kde se bude cítit dobře. Má ráda hudbu, baví jí tanec a ty ho nesnášíš? Tak zvol kompromis a pozvi ji na koncert, kde tančit nemusíš. Ji hudba pobaví, naladí a ty můžeš splétat nitky osudu dále.
žena a muž si připíjejí vínem
Smiř se s tím, že ženu dobýváš. I ona sama ví, že se ti nemůže „prodat“ za pár laskavých slůvek. I jí dělá dobře, když ví, že o ni stojíš, nespěcháš a dáváš jí šanci si na tebe pomalu zvykat. Nemusíš jít na první schůzku hned v obleku od Armaniho. Oblečení zvol dle příležitosti, a i s ohledem na ní. Není třeba, abys ji vyděsil posledním módním doplňkem. Postačí, abys jí voněl, byl ležérně upravený, překvapil ji malým dárkem. I květina potěší.
Květinou nikdy nic nepokazíš. Pak už jen zbývá vymyslet příjemné útulné místečko, kde dobře vaří, kde máte zajištěné soukromí, objednat šampaňské a už jen doufat, že žena tvých snů se s tebou bude cítit natolik skvěle, že svolí k další schůzce.