Zbavit se pěny na vodní hladině bazénu je velmi snadné

Nejspíš už jste se s tím ve svém bazénu také setkali, i když se to týká spíše vířivek. Na povrchu vodní hladiny se vám z ničeho nic objevila pěna. Sama o sobě ničemu výrazně nevadí, ale ničí celkový dojem z křišťálově čisté vody. A mnohým z nás to není příjemné, rádi si ji užijeme při koupeli ve vaně, ale v bazénu být opravdu nemusí.

Nelekejte se ale, když se nežádoucí pěna objeví, nejde o nic škodlivého, je to celkem běžný jev. Vzniká díky pozůstatku nejrůznějších krémů či mycích prostředků. A jak se takové pozůstatky do bazénové vody dostanou? Zůstávají na pokožce člověka a spolu s ním pak do vody vstupují. Povrchové napětí vody pak udělá své.

Prostředek s okamžitým účinkem

Předcházet vniku těchto nežádoucích látek do vody můžeme třeba osprchováním se před vstupem do bazénu, ale ruku na srdce, kdo z nás to pravidelně dělá? Málokdo. A už vůbec to nemůžeme čekat od malých dětí. V horkých dnech většinou ihned skočíme do vody a na nějakou sprchu si sotva vzpomeneme. Pak už tedy nezbývá, než se zbavit nežádoucího jevu samotného. Pomůže nám s tím odpěňovač.Co to vlastně je?

· Přípravek na bázi polykřemičitanů, který tak v okamžiku sníží povrchové napětí vody a tím nežádoucí jev ihned ničí.

· Tekutá forma usnadňuje aplikaci, ta je nejvhodnější s využitím rozprašovače přímo na místo výskytu nežádoucího jevu. Efekt je okamžitý.

· Lze ho používat opakovaně, vodu nepoškozuje, je naprosto bezpečný a neobsahuje těkavé látky.

· K dostání v baleních 1l, 2 l, 3l a 5l.

Jak vidíte, je to přípravek velmi užitečný a účinný, chybět by vám v základní výbavě, nutné k údržbě bazénu a vody v něm, neměl. Zvýší komfort při užívání bazénu. Nic už vám nepokazí dojem z krásně průhledné a čisté vody, a kdyby náhodou ano, ihned můžete zasáhnout a nežádoucí jev zlikvidovat. Je to velmi jednoduché a bezpečné.