Jaké jsou trendy letošních Vánoc?

I Vánoce mají své trendy, pokud chcete mít letošní stromek a výzdobu v jiných než klasických barvách, kterými jsou například červená a zlatá, nechte se inspirovat.
Vánoční stromek
Barvou letošních Vánoc je klasická bílá, která k těmto svátkům patří, jako symbol čistoty a nevinnosti. Pokud tedy vyzdobíte byt a ozdobíte stromek v této barvě, určitě nešlápnete vedle. Nabízí se různé dekorace, moderní jsou dekorace inspirované polární zimou, mohou to být lední medvědi, sobi a jiná zvířata typická pro tuto oblast. Dále jsou moderní dekorace s motivem sněhu a ledu, jako jsou klasické vločky, rampouchy, větvičky ve váze, které můžete ozdobit umělým sněhem a jim podobné.
Pokud se vám nelíbí výzdoba laděna pouze do bílé barvy, můžete přidat barvu fialovou, které je hned po bílé druhou barvou letošních Vánoc. Moderní jsou všechny její odstíny. Pokud nemáte rádi fialovou, potom sáhněte po pastelových odstínech, zvolte však co nejjemnější tóny zelené, nebo modré barvy.
Moderní budou také ozdoby v přírodním stylu, pokud nechcete na stromeček klasické baňky, skleněné, nebo plastové ozdoby, můžete místo nich použít ozdoby z přírodních materiálů, nebo třeba šišky, které můžete dozdobit umělým sněhem, nebo například ozdobené perníčky. Levnou a zároveň hezkou ozdobou je také na kolečka nakrájené, usušené ovoce. Přírodní dekorace nemusíte umístit pouze na stromeček, ale také třeba na adventní věnec, nebo kamkoliv jinam v bytě.
Vločka a stromek
Aby byla výzdoba kompletní, je potřeba vhodně zvolit i osvětlení, pokud sáhnete po led řetězech, určitě nešlápnete vedle, trendem jsou různé světelné led hadice. Žárovky mohou měnit barvy, blikat, nebo plápolat. Moderní budou také různé svítící vánoční postavičky, které si můžete dát před dům.
 
Ať už se necháte inspirovat letošními trendy, nebo sáhnete po klasice, vždy je nejdůležitější to, aby vám výzdoba navodila tu správnou vánoční atmosféru a abyste se doma cítili vy i vaši spolubydlící příjemně.