Služby zábavního průmyslu

Pokud nevíte co podniknout s přáteli o dlouhých zimních večerech a posezení u skleničky či v restauraci vám přijde nudné, nabízíme pár tipů. Ač je třeba plánovat s nějakým předstihem, získáte jistě mnoho vzpomínek, zábavných historek a příjemné odreagování. A jako bonus jsou všechny varianty vhodné i pro rodiny s dětmi.
dívky u hracích automatů
Laser games
–         je indoorová akční střílečka plná pohybu, standardně pro 6-12 hráčů. Hraje se buď na týmy, nebo všichni proti všem a mnoho dalších obměn. Dostanete speciální interaktivní vestu a laserovou zbraň. Vesta zaznamenává zásahy, které vás vyřadí dočasně ze hry, někdy se počítají i výstřely. Je jen na vás jakou variantu a strategii zvolíte. Vše se odehrává v zatemněné místnosti, za doprovodu hudby a světel. Jediné co potřebujete je dobrá obuv, ideálně tmavé oblečení a trocha fyzické zdatnosti. Cena je většinou za osobu, dle počtu hráčů ve skupině. Jedna hra tak může vyjít od 75Kč do cca 300Kč.
Únikové hry
–          tento typ zábavy se rozmohl v posledních letech a dnes najdete v každém větším městě hned několik variant, ale princip je jasný. Ocitnete se v tematické uzavřené místnosti, dozvíte se její příběh a dostanete časový limit na nalezení klíče. Nejedná se však o bezhlavé hledání, ale za pomoci důvtipu a řešení indicií se propracujete k cíli. Doporučuje se od dvou hráčů, průměrně je počítáno se čtveřicí. Na vybavení a oblečení nejsou žádné požadavky. Cena může být stanovena za osobu nebo celou hru a vyjde vás tedy od stokorun do cca 2000Kč.
závod motokár
Závodní simulátory
–          poměrně nová zábava z říše virtuální reality. Octnete se jako závodník v sedačce vozu a vyzkoušíte si třeba i 2G přetížení. Na výběr jsou různé druhy závodů. Jízda může být od půl hodiny výše a od toho se odvíjí i cena. Jedna osoba začíná na cca 400Kč.
Motokáry
–          dnes již klasika nabízející vnější i vnitřní variantu. Jezdí se v malých čtyřkolových závodních vozítkách na speciální dráze, kde stylem brzda plyn usilujete o co nejkratší čas. Tato adrenalinová zábava bývá provozována ve speciálních areálech a je možný pronájem dráhy nebo přidání se k dalším návštěvníkům. Helmu vám zapůjčí, někde dokonce s kamerou a na oblečení nebývají žádné požadavky. Cena je za jednu jízdu/osoba od cca 200Kč, až po několik tisíc za pronájem dráhy.