Udržujte vodu v bazénu stále čistou

Udržet čistou vodu v domácím bazénu po celou koupací sezónu není zcela jednoduché. To ví každý majitel venkovního, ale i vnitřního bazénu. Vodu totiž ohrožují nečistoty, které se do ní dostávají z okolního prostředí. Vsaďte na bazénové plachty chlorito.cz, díky kterým vás klacíky, prach, kamínky, suché listy a další nečistoty už nikdy nepřekvapí!
Díky bazénovým plachtám zůstane voda ve vašem bazénu stále průzračně čistá. A mnohem víc! Stanou se pro vás nepostradatelnými pomocníky, kteří vám usnadní práci s péčí o váš bazén.malý bazén.jpg
Ochrání nejen bazénovou vodu, ale i vaše děti a domácí mazlíčky. Ano, opravdu jsme se nezbláznili! Krycí bazénové plachty totiž chrání i právě tyto členy rodiny proti nechtěnému pádu do bazénu.
Další důležitou funkcí bazénových plachet je ohřev vody. Ano, i toto bazénové plachty dokáží. Stačí se poohlédnout po solární plachtě. Díky té bude voda chráněna proti nečistotám a navíc se bude i ohřívat. Udrží také stálou teplotu i během chladnějších http://www.ahaonline.cz/clanek/aha-pro-zeny-trendy-a-styl/125587/kousky-ktere-vas-v-chladnejsich-dnech-stoprocentne-zahreji-privitejte-podzim-v-novem-kabate.html nocí a během horkých dní zpomalí vypařování vody z bazénu. A to se rozhodně vyplatí, nemyslíte?
V neposlední řadě nesmíme zapomenout na zazimovací plachty. Přesně tak, jak vám název napovídá, tyto plachty slouží k zakrytí bazénu v době, kdy jej aktivně nevyužíváte. Zazimovací plachty jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů, díky kterým je zaručena jejich dlouhá životnost.Čistá bazénová voda.jpg
Při stavbě bazénu nezapomeňte na geotextilii pod bazén. Tato folie prodlouží životnost vašeho bazénu, neboť chrání jeho dno, které by jinak bylo v přímém kontaktu s povrchem pod bazénem. Zabraňuje také prorůstání rostlin, které by mohly poškodit bazénovou folii.
Věřte, že každá z výše zmíněných plachet se pro vás stane dokonalým pomocníkem. Máte otázky a potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat tu nejlepší plachtu právě pro váš bazén.