Rozlučte se se starým, investujte do nového

Důvodů k prodeji ojetého vozu může být hned několik. Starý automobil zavazí, a zabírá místo. Nechce se vám platit pojistka za auto, které již nevyužíváte. Zjistili jste, že váš vůz má zbytečně velkou potřebu, a tak byste si raději koupili jiný, který tolik nespotřebuje. Nebo třeba jen potřebujete větší automobil, protože se vaše rodina rozrostla. Jak ale automobil prodat co nejrychleji, a za co nejvýhodnější cenu?

červené auto

Zavolejte do výkupu

Nejrychlejším způsobem, jak prodat ojetý automobil je rozhodně výkup ojetých vozů Auta-vykup.cz. Na rozdíl od klasických autobazarů, kam musíte s automobilem osobně přijet, snášet sáhodlouhé zkoumání, připravovat se o čas, abyste se ve výsledku dohadovali o ceně, nebo se dozvěděli, že váš vůz ani koupit nechtějí, jsou výkupy automobilů sázkou na jistotu. Proč tomu tak je?

Předběžné posouzení lze udělat i online!

Pokud nechcete ztrácet čas, je nejlepší nejprve vyplnit online dotazník, kam zadáte údaje o nabízeném vozidle. Tedy značku, výkon, model, kolik má auto najeto, rok výroby, a na jaké jezdí palivo. Doplníte https://www.zdravinaroda.cz/clanky/vitamin-e-jak-nejlip-doplnite-tento-dulezity-antioxidant své kontaktní údaje, přiložíte několik fotografií současného stavu vozidla, případně dopíšete závady, nebo celkový stav, a svoji představu o ceně. Formulář odešlete jediným kliknutím, a poté počkáte, než se vám ozvou. Jakmile se dozvíte, jakou maximální částku můžete ve výkupu za svůj vůz získat, teprve se rozhodnete, zda je to pro vás adekvátní řešení.

kufřík s penězi

Až pak osobní setkání!

Pokud se vám zdá předběžná nabídka v pořádku, můžete přivézt automobil na pobočku, nebo se domluvit na odvozu. Po osobní kontrole automobilu, kterou provedou odborníci z firmy, se dozvíte pevnou cenu, a můžete podepsat smlouvu. Peníze získáte ihned na ruku, bez dalšího čekání.

Který výkup zvolit?

Můžete si nechat udělat předběžné nacenění ve více výkupech, a dle toho se rozhodnout. Nebo si pročíst recenze, či se poptat známých. Jistotou v oboru je pak firma Autavýkup, která nabízí nejvyšší možné výkupní ceny, profesionální a především rychlé jednání.