Tlouštíci to mají těžké

Pokud je člověk více než ‚při těle‘, má nejednou plno starostí ve svém každodenním životě. Jenom tak namátkou:

ležící muž

  1. Musí-li popoběhnout, zadýchává se a potí, a k tomu aby ještě nejednou pozoroval posměváčky bavící se tím, jak se na jeho těle pohupuje nadbytečná tuková tkáň.
  2. Trpí často nejedním neduhem, především opotřebovanými klouby, cukrovkou, chorobami oběhové soustavy,…
  3. Překročí-li jeho hmotnost danou mez, začnou ho odmítat ošetřit v běžné zubní ordinaci, protože takové zubařské křeslo má jen omezenou nosnost a kdyby ho tento svou vahou poškodil, byl by to hodně drahý špás a dentista by měl na velké problémy zaděláno.
  4. Mohou ho odmítnout vpustit s jedinou letenkou do letadla, případně může sám ke své nelibosti zjistit, že se do sedačky v ekonomické třídě jednoduše nevejde.

A podobných větších či menších strastí zažívá ten, kdo má tělo objemnější, než je únosné, dnes a denně dost a dost.
Co jenom by dal nejednou někdo takový za to, kdyby mohl být hubenější, pokud možno přímo štíhlý!
Jenže toho se jenom pouhým přáním nikdy nedosáhne. To vyžaduje i omezení konzumace potravin, i více pohybu. Jen tím může být spotřebována energie uložená v těle v podobě hyzdícího tuku.

úzké boky

A protože je hladovění nepříjemné, přišli vědci s přípravkem Adipex. Jenž slouží právě k tomu, aby se podobným lidem snáze hubnulo. Jistě, v případě přípravku adipex cena rozeného škudlila zrovna nepotěší, ale přemrštěná také není. Vzhledem k tomu, co tento preparát člověku nabízí.
A co že nabízí? Utlumení chuti k jídlu, díky němuž se člověk cítí dříve zasycen, a to po každé dávce po dobu minimálně osmi hodin. Dotyčný tak necítí potřebu tolik jíst, nemá nepříjemný pocit hladu a přitom konzumuje daleko méně než jindy a tudíž pozbývá na váze. A jednoho dne se tak třeba dočká i postavy, jakou mu budou všichni závidět. Bude mít tělo, v jakém je radost žít.